از آواتک چه میخواهیم؟

دوره شتابدهی آواتک یک دوره ۴ ماهه است که در کنار مربیگری، آموزش و فضای کاری، استارتاپ ها به سرمایه نقدی ۲۵ میلیون تومانی نیز دسترسی خواهند داشت. پذیرش در این دوره به شدت گزینشی و برای تیم هایی است که محصولشان آماده با مشتریان درحال رشد و یک تیم کامل و دارای درآمد اولیه هستند. در ازای این سرمایه و خدمات (بدون پرداخت هزینه) استارتاپ ها 8 تا 15 درصد از سهام خود را به آواتک منتقل می کنند. همچنین تیم ها در صورت نیاز امکان دریافت وام تا سقف 100 میلیون تومان، (قابل پرداخت به صورت سهام) را خواهند داشت. در طول این دوره تیم‌ها بر روی توسعه، بهینه‌سازی و اجرای استراتژی بازاریابی، توسعه نقشه راه محصول، تهیه طرح کسب و کار و پیش بینی های مالی متمرکز خواهند بود. ما همچنین تیم‌ها را در تقویت شبکه مشاوران و سرمایه گذاران و جذب سرمایه برای مرحله رشد همراهی خواهیم کرد.

از آواتک چه میخواهیم؟

در صورتی که در آواتک پذیرفته شدید و با موفقیت از دوره پیش شتابدهی عبور کردید ،آواتک  25 میلیون تومان به اضافه تعدادی زیادی سرویس دیگر در اختیار شما قرار داده و در مقابل تنها سهم کوچکی از سهام استارتاپ شما که متغیر بین 8 تا 15 درصد است را می گیرد. این مقدار سرمایه گذاری، هزینه های اولیه شما را پوشش می‌دهد و به شما کمک می‌کند تا محصول خود را ساخته، عرضه کرده و مشتریان اولیه خود را پیدا کنید تا که یک مدل کسب و کار قابل گسترش را بسازید.همچنین ما شما را در مقابل بیش از 100 سرمایه گذار معتبر قرار می دهیم و به شما را در جذب سرمایه بیشتر کمک می‌کنیم.

از آواتک چه میخواهیم؟

آواتک شما را با موفق ترین کارآفرینان داخلی و جهانی وصل می‌کند. کسانی که می‌توانند به شما راهنمایی استراتژیک دهند، نکات و رموز تدارکات، تکنولوژی، تصاحب مشتریان، جذب نیرو، ساختن تیم و همچنین نحوه ارائه کسب وکار خود به سرمایه گذار را یاد دهند. ما این کار را انجام می‌دهیم تا که شما از شکست های آن ها درس گرفته و با استفاده از تجربه دیگران رشد خود را شتاب دهید. در آواتک، مربیان بدون هیچ محدودیتی، دانش و تجربه خود را با شما در میان می‌گذارند.

از آواتک چه میخواهیم؟

فضای کاری آواتک طوری طراحی شده است که مشارکت و توان شما را بالا می‌برد. این فضا در تمام ساعات روز در دسترس بوده تا شما بتوانید در آن به ساخت استارتاپ خود بپردازید.

از آواتک چه میخواهیم؟

آواتک تجربیات و تمرین‌های جهانی را به شما ارائه می‌دهد. کارگاه ها به وسیله مدیران و رهبران بزرگ تجاری حاضر در شبکه همکاران ما به همراه ابزارهای لازم، و تمرین هایی که بنیان  استارتاپ شما را خواهند ساخت منتقل می‌شود. در آواتک شما آموزش‌های فشرده‌ای پیرامون موضوعاتی چون، کسب و کار چابک، نوشتن مدل کسب و کار، تجربه کاربری، توسعه چابک، بازاریابی، تیم و فرهنگ تیمی، مدیریت مالی، حقوق و مسائل قانونی استارتاپ‌ها، جذب سرمایه و … دریافت می‌کنید.

از آواتک چه میخواهیم؟

یک کارآفرین واقعی، ارزش یک شبکه موثر را درک می‌کند. ما تیم‌های خود را به شبکه ای از مربی ها، سرمایه گذاران، متخصصان و رهبران تجاری و رسانه‌ای محلی و بین‌المللی وصل می‌کنیم. وجود چنین شبکه‌ای یکی از عوامل کلیدی موفقیت برنامه ما است. در درون این شبکه، کارآفرینان ما برند خود را کشف و پرورش می‌دهند.

از آواتک چه میخواهیم؟

استارتاپ‌های ما به منابعی چون هاستینگ مجانی، سرویس‌های ابری مجانی، تبلیغات آنلاین مجانی و … دسترسی دارند که همه  این ها از طریق شرکای جهانی و محلی ما تامین می‌شوند. به عنوان مثال شرکت Anetwork، مبلغ  پانصدهزار تومان به تمام تیم های استارتاپی در آواتک، پکیج تبلیغات آنلاین ارائه کرد.

آواکمپ یک برنامه دو ماهه برای استارتاپ هاست. طی این برنامه آواتک فضای کاری، مربیگری و آموزش برای استارتاپ ها فراهم می کند. این برنامه طوری طراحی شده است تا استارتاپ ها با کمک آن بتوانند مدل کسب و کار خود را اعتبار سنجی کنند، مشتریان خود را بهتر بشناسند، درک بهتری از بازار و استراتژی ورود به آن به دست آوردند، محصول خود را بهبود بخشند و تیم خود را بسازند. همچنین استارتاپ ها در مورد ارائه به سرمایه گذار و اصول اولیه جذب سرمایه آموزش می بینند. ما تیم ها را به مربیان با تجربه متصل می کنیم و به آن ها کمک می کنیم کسب و کار خود را بسازند. فارغ التحصیلان آواکمپ می توانند در دوره شتابدهی آواتک شرکت کنند.

از آواتک چه میخواهیم؟

ما شما را با موفق ترین کارآفرینان داخلی و جهانی وصل می‌کنیم. کسانی که می‌توانند به شما راهنمایی استراتژیک دهند، نکات و رموز تدارکات، تکنولوژی، تصاحب مشتریان، جذب نیرو، ساختن تیم و همچنین نحوه ارائه کسب وکار خود به سرمایه گذار را یاد دهند. ما این کار را انجام می‌دهیم تا که شما از شکست های آن ها درس گرفته و دچار آن نشده تا رشد خود را شتاب دهید. در آواتک، مربیان بدون هیچ محدودیتی، دانش و تجربه خود را با شما در میان می‌گذارند.

از آواتک چه میخواهیم؟

فضای کاری ما طوری طراحی شده است که مشارکت و توان شما را بالا می‌برد. این فضا در تمام ساعات روز در دسترس بوده تا شما بتوانید در آن به ساخت استارتاپ خود بپردازید.

از آواتک چه میخواهیم؟

آواتک تجربیات و تمرین‌های جهانی را به شما ارائه می‌دهد. کارگاه ها به وسیله مدیران و رهبران بزرگ تجاری حاضر در شبکه همکاران ما به همراه ابزارهای لازم، و تمرین هایی که بنیان استارتاپ شما را خواهند ساخت منتقل می‌شود. در آواتک شما آموزش‌های فشرده‌ای پیرامون موضوعاتی چون، کسب و کار چابک، نوشتن مدل کسب و کار، تجربه کاربری، توسعه چابک، بازاریابی، تیم و فرهنگ تیمی، مدیریت مالی، حقوق و مسائل قانونی استارتاپ‌ها، جذب سرمایه و … دریافت می‌کنید.

از آواتک چه میخواهیم؟

یک کارآفرین واقعی، ارزش یک شبکه موثر را درک می‌کند. آواتک تیم‌های خود را به شبکه ای از مربی ها، سرمایه گذاران، متخصصان و رهبران تجاری و رسانه‌ای محلی و بین‌المللی وصل می‌کند. وجود چنین شبکه‌ای یکی از عوامل کلیدی موفقیت برنامه ما است. در درون این شبکه، کارآفرینان ما برند خود را کشف و پرورش می‌دهند.

از آواتک چه میخواهیم؟

استارتاپ‌های ما دسترسی به منابعی چون هاستینگ مجانی، سرویس‌های ابری مجانی، تبلیغات آنلاین مجانی و … دارند که همه این ها از طریق شرکای جهانی و محلی ما تامین می‌شوند. به عنوان مثال شرکت Anetwork، مبلغ پانصدهزار تومان به تمام تیم های استارتاپی در آواتک، در قالب پکیج تبلیغات آنلاین ارائه کرده است.