آغاز هفته مربیگری در آواکمپ

02/08/2017

ایران سید رئیسی مدیر برنامه آواتک از آغاز هفته مربیگری برای دوره آواکمپ ۲ خبر داد.دوره مربیگری برای آوکمپی‌ها از هفته چهارم دوره پیش شتابدهی شروع شده و به مدت دو هفته ادامه دارد.

مدیر برنامه آواتک می‌گوید: مربیان آواتک معمولا کارآفرینان موفق هستند و تجربیات ارزشمندی در زمینه های مختلف از بازاریابی گرفته تا کسب و کار ناب،راهکار و … دارند.شمار زیادی از مربیان آواتک هم فنی هستند و از این نظر می‌توانند به تیم‌ها کمک کنند.

هر تیم از هفته چهارم آواکمپ  به طور فشرده حداقل چهار جلسه مربیگری در مدت زمان دو هفته خواهد داشت و بعد از آن در صورت نیاز جلسات به روز‌رسانی در هفته‌های بعدی میان تیم‌ها و مربیان برگزار خواهد شد.

ایران می‌گوید: از تیم‌ها انتظار می‌رود که با آمادگی کامل در این جلسات شرکت کنند و در مورد مربی خود تحقیق کرده و با تخصص آن‌ها آشنایی داشته باشند و در عین حال سوالات خود را آماده کرده تا بتوانند بیشترین بهره را از این جلسات ببرند.

مربیانی که در تهران هستند معمولا روز جلسات به آواتک آمده و حداقل با چهار تیم نشست برگزار می‌کنند. اما مربیانی که در ایران نیستند، به صورت غیرحضوری و از طریق اسکایپ این جلسات را با تیم‌ها برگزار می‌کنند.

تمامی مربیان آواتک داوطلب بوده و بر مبنای عشق و علاقه و احساس تعهد به جوانان و اکوسیستم ایران، دانش خود را در اختیار تیم‌ها قرار می‌دهند.

ایران سید رئیسی می‌گوید: جلسات با مربیان بر اساس بازخورد است، تیم‌ها موانع و مشکلات خود را با توجه به تخصص مربی مطرح کرده و از نظر مربی استفاده می‌کنند. تیم ها فرصت این را پیدا می‌کنند تا نظرات مختلفی را در مورد چالش‌هایشان دریافت کنند.گاهی اوقات این نظرها ممکن است متناقض باشد و سنجش تمامی بازخوردها به خود تیم بر می‌گردد. این در نهایت خود تیم‌ها هستند که انتخاب می‌کنند چه راهی را ادامه دهند.چرا که تیم بر روی صندلی راننده نشسته و به جلو حرکت می‌کند و بنابراین هدایت اصلی این خودرو بر عهده خود اعضای تیم است .این جلسات فرصتی است که تیم ها از خبره‌ترین متخصصین در این مسیر راهنمایی دریافت کند.

نظرات0