آواکمپی‌ها در آواتک

05/13/2017

مراسم خوشامدگویی به تیم‌های آواکمپ ۳ امروز(شنبه ۲۳ اردیبهشت) در آواتک برگزار شد.

در ابتدای مراسم، ایران سیدرئیسی، مدیر ارشد برنامه‌های آواتک ضمن خوشامدگویی در مورد برنامه هشت هفته‌ای آواکمپ و شرایط کارکردن در آواتک به تیم ها توضیح داد.

هم چنین کاوه یزدی فرد، مدیر عملیاتی آواتک هم در مورد تفکر تیم‌های موفق برای تیم ها  سخنرانی کرد.

در بخشی از این برنامه آرام عالی پور از استارتاپ «کایت» هم در رابطه با تجربه شخصی خود در آواکمپ برای تیم‌ها صحبت کرد.با توجه به ظرفیت این دوره، ۱۱ تیم در برنامه هشت هفته‌ای آواکمپ ۳ حضور خواهند داشت. این تیم‌ها در حوزه‌های آموزش، ورزش، SaaS(نرم افزار به عنوان سرویس)، تجارت الکترونیک و … فعالیت می‌کنند.

در پروسه ارزیابی آواکمپ۳ تمامی تیم‌هایی که برای شرکت در آواکمپ درخواست داده بودند در صورت عدم قبولی ایمیلی به همراه بازخورد کمیته داوران دریافت کردند. همچنین دعوتنامه‌ای هم برای حضور در دوره برای تیم‌های پدیرفته‌شده، ارسال شد.

آواکمپ یک برنامه دو ماهه برای استارتاپ‌هاست. آواکمپ چهار دوره در سال برگزار می‌شود. طی این برنامه آواتک فضای کاری، مربیگری و آموزش برای استارتاپ‌ها فراهم می‌کند. این برنامه طوری طراحی شده است تا استارتاپ‌ها با کمک آن بتوانند مدل کسب و کار خود را اعتبارسنجی کنند، مشتریان خود را بهتر بشناسند، درک بهتری از بازار و استراتژی ورود به آن به‌دست آوردند، محصول خود را بهبود بخشند و تیم خود را بسازند.

نظرات0
برچسب ها