دومین دوره آواکمپ آواتک شروع شد

01/14/2017

مراسم خوشامدگویی به ورودی‌های دوره دوم آواکمپ امروز در مرکز شتاب‌دهی آواتک برگزار شد.

در این مراسم پس از قرائت قرآن و پخش سرود ملی ، ایران سیدرئیسی، مدیر برنامه‌های آواتک به شرح توضیحات مختصری در رابطه با مجموعه برنامه‌های آواتک در دوره جدید آواکمپ پرداخت.

برنامه با صحبت‌های محسن ملایری، مدیرعامل آواتک و خوشامدگویی به آواکمپی‌ها ادامه پیدا کرد.همچنین اعضای تیم آواتک به تیم های کارآفرین معرفی شدند و تیم ها در جریان برنامه‌های هفتگی و جلسات آتی خود قرار گرفتند.

در این مراسم همچنین محمد رشیدی، فرزاد حقیقت، ابراهیم اسکندری پور، مهرشاد موسی خانی و وحید کریمانه از بنیان‌گذاران استارت‌آپ‌های فرانش، ایزی‌پز، نظربازار،بوتیک و فول‌فکر، از چرخه‌های پیشین شتابدهی آواتک ،در مورد تجربیات خود با تیم‌ها صحبت کردند.

در این مراسم همچنین سجاد بهجتی و کاوه یزدی‌فرد از مربیان آواتک در حوزه های تخصصی خود در مورد چگونگی استفاده از تجربیات مربی‌ها سخنرانی کردند. در انتهای مراسم تیم‌ها پس از مستقر شدن، در یک عصرانه خودمانی با یکدیگر بیشتر آشنا شدند.

آواکمپ یک برنامه دو ماهه برای استارتاپ هاست. آواکمپ چهار دوره در سال برگزار می شود. طی این برنامه آواتک فضای کاری، مربیگری و آموزش برای استارتاپ ها فراهم می کند. این برنامه طوری طراحی شده است تا استارتاپ ها با کمک آن بتوانند مدل کسب و کار خود را اعتبار سنجی کنند، مشتریان خود را بهتر بشناسند، درک بهتری از بازار و استراتژی ورود به آن به دست آوردند، محصول خود را بهبود بخشند و تیم خود را بسازند. همچنین استارتاپ ها در مورد ارائه به سرمایه گذار و اصول اولیه جذب سرمایه آموزش می بینند.

نظرات0