رویداد کارزار با حمایت آواتک برگزار می‌شود

12/17/2017

«كارزار»، رقابت استارتاپ‌های ایرانی است که برای اولین بار همزمان با جشنواره وب ایران برگزار می شود. خوشحال هستیم که در آواتک به جمع حامیان این رویداد پیوستیم. قرار است کارزار برای تقدیر از برترین استارتاپ های مرحله بذری (Seed) و اولیه (Early) به برنده های نهایی جایزه نقدی ۱۰۰ و ۵۰ میلیون تومانی اهدا کند. ثبتنام این رویداد تا تاریخ دهم دیماه ادامه خواهد داشت. این رویداد که با هدف تقدیر از برترین استعدادهای کارآفرینی و استارتاپ های موفق برگزار می شود مورد حمایت فعالان موثر و شاخص در زیستبوم کارآفرینی ایران قرار گرفته است.

در کارزار استارتاپها میتوانند در یکی از ۲ رده بذری  (seed) و یا ابتدایی (Early) شرکت کنند و در حوزه صنعتی مخصوص خود، با استارتاپهای همرده‌شان به رقابت بپردازند. برندگان نهایی حوزههای مختلف به مرحله نیمهنهایی میرسند و سپس سه استارتاپ برتر در روز فینال با یکدیگر در برابر حضار به رقابت میپردازند و برنده نهایی کارزار مشخص میشود. 

۱۵۰ میلیون تومان جایزه نقدی برای دو استارتاپ برتر

برنده نهایی رده مرحله اولیه مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان و برنده نهایی رده مرحله بذری مبلغ ۵۰ میلیون تومان دریافت میکنند. علاوه بر دو برنده نهایی، سایر استارتاپهای برگزیده نیز جوایز و حمایتهای نقدی و غیرنقدی متنوعی را دریافت میکنند. همچنین همه استارتاپهای برگزیده، فرصتهای مناسبی برای آشنایی هرچه بیشتر افراد با کسبوکارشان، جذب سرمایهگذار و کسب عناوین مختلف خواهند داشت. همچنین برای هرچه بیشتر شناخته شدن استارتاپهای موفق، برندگان در هر گروه توسط حامیان رسانهای رویداد معرفی میشوند.

شرط حضور در رده بذری، داشتن حداقل کمینه محصول پذیرفتی و حداکثر جذب سرمایه ۵۰۰ میلیون تومان است. همچنین استارتاپ متقاضی در رده ابتدایی نیز نباید بیش از ۵ میلیارد تومان جذب سرمایه کرده باشد و بیش از ۵ سال از زمان شروع فعالیتش گذشته باشد.

فینال کارزار در روز آخر جشنواره وب، در سالن اصلی و در حضور داوران سرشناس و افراد حاضر در سالن برگزار میشودثبتنام این رویداد از طریق وبسایت نوپاهاب  انجام میشود. همچنین علاقهمندان برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانند به وبسایت کارزار مراجعه کنند

آواتک به عنوان حامی تخصصی کارزار، حضور در این رویداد را به همه استارتاپها و خصوصاً استارتاپهای فارغالتحصیل از چرخههای شتابدهی خود، توصیه میکند.


نظرات0