یک هفته تا آغاز پذیرش برای دوره سوم شتابدهی آواتک

07/13/2015

به اطلاع تیم های استارتاپی علاقه مند به شرکت در دوره سوم شتابدهی آواتک می رسانیم که دوشنبه هفته آینده 29  تیر ماه  94 پذیرش از طریق وب سایت آواتک آغاز خواهد شد و به مدت دو ماه ادامه خواهد یافت. اگر دوست دارید جزء تیم های چرخه سوم باشید حتماً به وب سایت ما سر بزنید و از تاریخ مذکور شروع به ثبت نام کنید. شروع دوره اواخر پاییز 94 خواهد بود.
اگر سوالی دارید به اینجا بروید. یا به info@http://avatech.ir ایمیل بزنید.

 

photo_2015-07-13_19-43-49

 

ما در تیم های منتخب به دنبال چه هستیم؟

  • تیم بنیان گذار قوی: تیم های بنیان گذار قوی کلید موفقیت استارتاپ ها هستند و استارتاپ های بزرگ در طول یک شب ساخته نمی شوند. بنابراین اگر تمام خواسته شما و تیمتان این است که چند سال آینده را به ساختن چیزی بگذرانید که همیشه عاشق آن بوده اید، حتماً در آواتک ثبت نام کنید.
  • اشتیاق و انرژی: اشتیاق در شکل و اندازه های مختلف وجود دارد. اشتیاق اینجا به معنای اهمیت و توجه بسیار زیاد و استقامت است.
  • ریسک پذیری بالا: مسیر و سبک زندگی یک کارآفرین مبهم بوده و ریسک بسیاری دارد. برای اینکه یک کارآفرین واقعی باشید باید این مسیر نامشخص را به عنوان یک فرصت ببینید و از تغییر و دگرگونی استقبال کنید. این به معنای ریسک پذیری است.

ما به دنبال چه استارتاپ هایی هستیم؟

تیم های مورد پذیرش ما در طیف گسترده‌ای قرار می گیرند. اگر تنها ایده ای را در سر می پروانید یا حتی شرکتی هستید که مشتری های متعددی دارد می‌توانید در آواتک ثبت نام کنید. تیم ها می توانند تا 4 بنیان گذار داشته باشند، که البته تیم هایی با تعداد 2 تا 4 بنیان گذار از دیدگاه ما مناسب تر هستند، زیرا تیم هایی که تنها یک بنیان گذار دارند باید با مشکلات بسیاری دست و پنجه نرم کنند.

تمرکز ما بر روی چه صنعتی است؟

ما تنها استارتاپ های حوزه فناوری را در آواتک می پذیریم. این استارتاپ ها می توانند در زمینه وب، موبایل، اینترنت، تجارت الکترونیک، بازی های آنلاین، رایانش ابری و SaaS می باشند.

نظرات0
برچسب ها