برگزاری کنفرانس بین المللی جمع سپاری تهران

05/15/2016

به اطلاع می رسانیم که در تاریخ ۳۱ اردیبهشت ماه با همکاری سامانه ایونت باکس اولین CSW Summit Tehran در تهران برگزار خواهد شد. برنامه این رویداد بر موضوع جذب سرمایه مردمی و نگاهی به تعریف اقتصاد مشارکتی تمرکز خواهد داشت.

هدف CSW Summit Tehran ایجاد جرقه ای در بین شرکت کنندگان در این موضوع است که چگونه می توان از اینترنت برای بهره وری اجتماعی، تعامل تصمیم گیرندگان و کارآفرینان ایران یک کاتالیزور ساخت و اتصال آنها به متخصصان جهانی در جمع سپاری و جذب سرمایه مردمی را ممکن کرد.

این رویداد بین المللی در برگیرنده سخنرانی ها، مطالعات موردی و جلسات تعاملی با حضور افرادی همچون: مهندس سلجوقی، عضو هیئت عامل سازمان فناوری اطلاعات، مدیرعامل Careem.com، مدیر عامل Pi-slice، جناب دکتر جعفر محمدی، مدير اجرایی مركز نوآوری فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه صنعتی شريف، جواد یزدانی هم بنیانگذار دونیت برگزار خواهد شد.

در همین رابطه، اپی لودویک نکاج مدیرعامل Crowdsourcing Week افزوده است:

در دنیای امروز جمع سپاری به کلمه ای هیجان انگیز تبدیل شده است، ولی چیزی که اشخاص و کسب و کار ها به آن نیاز دارند دانش عمیق در این حوزه است. تا بتوانند از طریق قدرت اینترنت بهترین استفاده را از ارتباطات اجتماعی خود ببرند. ما بسیار هیجان زده هستیم که بتوانیم از طریق این کنفرانس برای استعداد ها و کارآفرینان تهران الهام بخش باشیم.

در پی رشد قابل توجه برنامه های جمع سپاری در سراسر آمریکای شمالی، آسیا و بازارهای  اروپا، منطقه خاورمیانه نیز در حال کاوش برای کشف این موضوع است که چگونه در جامعه رو به گسترش اینترنتی این منطقه، افراد فعال در دنیای دیجیتال می توانند در نوآوری و ساخت یک طرز فکر قوی همکاری کنند.

همچنین فرخ شهابی نژاد، هم موسس ایونت باکس می افراید:

بر کسی پوشیده نیست که با همکاری و اشتراک با یکدیگر، مرز غیر ممکن ها جا به جا شده است. پتانسیلی که در بحث جمع سپاری وجود دارد را در کمتر موضوعی می توان یافت. با گسترش و شناخت این مبحث در کشورمان حتما شاهد حرکت ها و ایده های مثبت و موثری خواهیم بود که قدم به قدم به بهتر شدن دنیای ما کمک می کنند.

لیست کامل سخنرانان و برنامه رویداد:

http://www.eventbox.ir/cswtehran

 

نظرات0