برگزاری دومین نشست مطبوعاتی شتابدهنده آواتک

03/01/2016

روز گذشته مورخ ۱۰ اسفند ماه ۱۳۹۴ دومین نشست مطبوعاتی شتابدهنده آواتک با حضور فعالان حوزه رسانه برگزار گردید.

 طی این نشست شتابدهنده آواتک با اعلام فراخوان برای چهارمین دوره شتابدهی و سرمایه‌گذاری در کسب و کارهای نوپا از تیم‌های کارآفرین برای پذیرش دعوت به عمل آورده است.

.

Avatech_Press_Conference2

محسن ملایری مدیر شتابدهنده آواتک با اعلام این خبر گفت: تیم‌های کارآفرین جهت جذب سرمایه و ورود به دوره چهارم شتابدهی تا پنجم فروردین ماه ۱۳۹۵ فرصت دارند تا برای پذیرش از طریق وبسایت آواتک اقدام کنند.

مدیرعامل آواتک با اشاره به اینکه تاکنون ۳۰ استارتاپ طی سه دوره شتابدهی در این مرکز فعالیت کرده‌اند، گفت: حاصل کار این سه دوره حمایت از ۸۹ کارآفرین، ایجاد ۲۱۰ فرصت شغلی و جذب سرمایه ۷۰ درصدی بالغ بر ۵۰ میلیارد ریال بوده است.

وی تاکید کرد: ۲۵ درصد از جوانان فعال در استارتاپ‌های این شتابدهنده قصد ترک ایران را با هدف تحصیل در دیگر کشورها داشتند اما با ورود به “آواتک” فرصت جدیدی برای ایجاد و توسعه کسب وکار در داخل کشور را برای آنان فراهم کرد.

ملایری استارتاپ‌های ریحون، تسکولو، پی پینگ، دونیت و … را از جمله کسب و کارهای موفق شکل گرفته در این مرکز شتابدهی معرفی کرد.

.

Avatech_Press_Conference3

تیم آواتک پس از بررسی و ارزیابی‌های لازم، از تیم‌هایی که جهت ورود به این دوره ثبت نام کرده‌اند برای  مصاحبه حضوری دعوت به عمل خواهد آورد. پس از گزینش آن ها، ۲۰ تیم وارد مرحله پیش‌شتابدهی خواهند شد و در نهایت پس از این دوره دو ماهه ۱۰ تیم وارد دوره شتابدهی خواهند شد. تیم‌ها در پایان دوره شتابدهی و در روز ارائه (Demo Day)، برای جلب نظر سرمایه گذاران و کسب سرمایه لازم برای گسترش کار خود، به معرفی و ارائه کسب و کار خود خواهند پرداخت.

نظرات0