برنامه ویتاتک فارس

06/12/2016

بیش از چند هفته تا شروع اولین دوره از ویتاتک در شیراز باقی نمانده است و ما بسیار خوشحالیم که پرش به عنوان یک شریک محلی در محقق ساختن ویتاتک فارس با ما همکاری می کند. اگر شما نیز علاقه مند به شرکت در این دوره هستید می توانید از طریق این فرم   f6s  اقدام کنید.

در این پست می خواهیم اطلاعات بیشتری در خصوص موارد مورد بحث در این دوره ۶ هفته ای را در اختیار شما بگذاریم.

هدف کلی ویتاتک این است که به شما کمک کند تا کسب و کار خود را تا انتهای دوره اعتبارسنجی کنید و بدانید که مشتریان شما دقیقا چه کسانی هستند، بازار شما چه اندازه ای دارد، چگونه می توانید از طریق بازاریابی به مشتریانتان دست یابید و چگونه محصولتان را به مشتریان و سرمایه گذاران ارائه کنید.

اولین جلسه به طور عمده بر روی مفهوم بوم ناب تمرکز خواهد داشت. هدف از این جلسه درک بهتر شما از کسب و کارتان و جزییات و جوانب مختلف آن است.

design_thinking_clustering1-300x200

طی جلسه دوم بر روی مصاحبه با مشتریان به عنوان ابزاری تمرکز خواهیم کرد که به شما کمک می کند نیازها و مسائل مشتریان بالقوه خود را بهتر درک کنید.

در جلسه سوم سعی می کنیم به شما کمک کنیم کمینه محصول پذیرفتنی (MVP) خود را مشخص کنید. به علاوه راجع به نحوه ارائه به سرمایه گذار نیز صحبت خواهیم کرد.

در  جلسه چهارم از آنچه که در جلسات قبلی آموخته اید استفاده خواهیم کرد تا بهترین کانال های بازاریابی خود را مشخص کنید. با استفاده از بینش شما در مورد مشتریان بالقوه و کمینه محصول پذیرفتنی، به شما در مشخص کردن بهترین کانال ها و تست روش های متعدد در هر یک از آن ها یاری خواهیم رساند.

DSC00099-e1463997842637-300x179

 جلسه پنجم زمانی خواهد بود تا بتوانید آموخته ها و پیشرفت خود را به مربیان مختلف ارائه کرده و از آن ها بازخورد بگیرید.

 یک محصول عالی تنها نیازمند به کدهای عالی نیست. بلکه می بایست طراحی خوبی نیز داشته باشد. تمرکز جلسه ششم ما نیز همین است. طی این جلسه به UI و UX خصوصا برای مراحل ابتدایی استارتاپ ها خواهیم پرداخت.

IMG_0149-300x200

 در جلسه هفتم تعدادی از مربیان و سرمایه گذاران محلی را دعوت خواهیم کرد و شما در مقابل آن ها به ارائه استارتاپ خود خواهید پرداخت.

درکنار تمامی جلسات فوق، خواندنی ها، قالب ها، اطلاعات و هر آن چه که برای رشد نیاز دارید را نیز در اختیار شما خواهیم گذاشت.

بسیار مشتاق دریافت اپلکیشن شما بر روی f6s هستیم.

نظرات0